در این مقاله به معرفی لیآن رایمز و کارهای هنری او خواهیم پرداخت.

نام مارگارت لیآن رایمز سایبرین
سن ۳۸ سال
حرفه خواننده، ترانه سرا، بازیگر و نویسنده
سبک موسیقی کانتری، پاپ، دنس-پاپ
فروش آثار ۶۰ میلیون نسخه آلبوم و تک آهنگ در جهان
عملکرد جدول ۲ آلبوم شماره یک و درمجموع ۸ آلبوم در جایگاه ۱۰ تای اول بیلبورد ۲۰۰
۴ تک آهنگ در جایگاه ۱۰ تای اول بیلبورد هات ۱۰۰
جوایز مهم ۲ جایزه گرمی، ۳ جایزه آکادمی موسیقی کانتری، ۱ جایزه موسیقی آمریکا
دارایی ۱۰ میلیون دلار

خلاصه ای از زندگی شخصی و حرفه ای:

مارگارت لیآن رایمز سایبرین، متولد ۲۸ آگوست ۱۹۸۲، خواننده، ترانه سرا و بازیگر آمریکایی میباشد. او فعالیتش را از سال ۱۹۹۱ و سن ۱۱ سالگی آغاز کرد و با آغاز فعالیتش در سال ۲۰۱۳ با بازخوانی ترانه Blue از بیل مک، تبدیل به جوان ترین ستاره موسیقی کانتری بعد از تانیا تاکر در سال ۱۹۷۲ شد. او در سن ۱۴ سالگی برنده جایزه گرمی بهترین هنرمند تازه کار شد که موفق به ثبت رکورد جوان ترین برنده این جایزه در تاریخ به عنوان یک هنرمند انفرادی شد. این رکورد تاکنون شکسته نشده است.

“تصویری از لیآن رایمز و جوایز گرمی اش”

اولین تک آهنگ لیآن به نام به نام Blue در سال ۱۹۹۶ منتشر شد که موفق به کسب رتبه ۲۶ بیلبورد هات ۱۰۰ شد. به دنبال آن اولین آلبوم استودیویی او به همین نام در همین سال منتشر شد که تاکنون بیش از ۸ میلیون نسخه در ایالات متحده فروش داشته است و به رتبه ۳ بیلبورد ۲۰۰ دست یافته بود. این آلبوم در مجموع ۲ جایزه گرمی برای او به همراه داشت.

در سال ۱۹۹۷، لیآن تک آهنگ مشهور How Do I Live را منتشر کرد که موفق رتبه ۲ بیلبورد هات ۱۰۰ شد و ۲۵ هفته را در جایگاه ۱۰ تای اول بیلبورد هات ۱۰۰ گذراند و رکورد طولانی مدت ترین ماندگاری ترانه یک هنرمند زن در تاریخ در این جایگاه را ثبت نمود.

لیآن تاکنون ۱۲ آلبوم استودیویی و ۵ آلبوم کامپیلیشن منتشر کرده است که موفق به ثبت ۲ آلبوم شماره یک و درمجموع ۵ آلبوم در جایگاه ۱۰ تای اول بیلبورد ۲۰۰ ایالات متحده شده است و تک آهنگ های Looking Through Your Eyes در سال ۱۹۹۸، I Need You و Can’t Fight the Moonlight در سال ۲۰۰۰ موفق به کسب جایگاه ۲۰ تای اول بیلبورد هات ۱۰۰ ایالات متحده شدند. او تاکنون بیش از ۶۰ میلیون نسخه آلبوم و تک آهنگ در جهان فروش داشته است.

“تصویری از لیآن رایمز درحال اجرا در مسابقه مسکد سینگر در لباس خورشید”

لیآن از هنرمندانی مانند باربارا استرایسند، ویونا جود و ربا مک اینتایر، به عنوان بزرگترین تاثیرگذاران موسیقی اش نام برده است. او در سال ۲۰۲۰ در مسابقه خوانندگی «مسکد سینگر» شرکت کرد که موفق به برنده شدن این فصل شد.