در این مقاله به معرفی کلوین هریس و کارهای هنری او خواهیم پرداخت.

نام ادام ریچارد وایلز
سن ۳۷ سال
حرفه دی جی، تهیه کننده موسیقی، ترانه سرا، خواننده
سبک موسیقی دنس الکترونیک، دنس پاپ
فروش آثار ۲۰۰ میلیون نسخه آلبوم و تک آهنگ در جهان
عملکرد در جدول ۲ آلبوم در جایگاه ۱۰ تای اول بیلبورد ۲۰۰
۶ تک آهنگ در جایگاه ۲۰ تای اول بیلبورد هات ۱۰۰
جوایز مهم ۱ جایزه گرمی، ۲ جایزه موسیقی آمریکا، ۱ جایزه بیلبورد، ۵ جایزه ام تی وی
دارایی ۳۰۰ میلیون دلار
روابط ۲۰۱۳-۱۴: ریتا اورا
۲۰۱۵-۱۶: تیلورسوییفت
آریکا ولف

خلاصه ای از زندگی شخصی و حرفه ای:

ادام ریچارد وایلز معروف به نام هنری کلوین هریس دی جی، تهیه کننده، خواننده و ترانه سرای اسکاتلندی میباشد. وی فعالیتش را در سال ۲۰۰۲ آغاز کرد و تا به امروز با فروش بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه آلبوم و تک آهنگ در جهان، یکی از پرفروش ترین هنرمندان تمام دوران به شمار میرود.

کلوین در تاریخ ۱۷ ژانویه ۱۹۸۴ در دامفریس، اسکاتلند به دنیا آمد. مادر و پدر او انگلیسی هستند و قبل از اینکه به اسکاتلند بروند در آکسفورد ازدواج کردند. او یک خواهر بزرگتر به نام سوفی و یک برادر بزرگتر به نام ادوارد دارد. او پس از ترک مدرسه در سوپرمارکت‌ها و در یک کارخانه ای مشغول به کار شد تا بتواند لوازم مربوط به دی جی را بخرد. هریس برای اولین بار در دوران نوجوانی بود که به موسیقی الکترونیک علاقه پیدا کرد و در سن ۱۸ سالگی دو آهنگ به نام‌های Da Bongos و Brighter Days را منتشر کرد. هریس پس از این به بریتانیا مهاجرت کرد به این امید که در آن جا چیزهایی را یاد بگیرد. در مدت زمانیکه در لندن بود فقط یکی از آهنگ‌هایش به نام Let Me Know را انتشار داد. با کمبود فرصت‌های شغلی و همچنین نداشتن پول، هریس مجبور به بازگشت به خانه در دامفریس شد و در آن جا ضبط‌های انفرادیش را در مای اسپیس قرار داد. او در فضای مجازی هریس محبوبیت یافت و فردی به نام مارک گلیسپی، یک استعدادیاب، موفق شد تا با هریس در شرکت تازه تأسیس خود قرارداد ببندد که در واقع اولین قرارداد آن شرکت هم به حساب می‌آمد.

“تصویری از کلوین هریس درحال اجرا در فستیوال”

از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۴ کالوین با خواننده بریتانیایی ریتا اورا رابطه داشت و از ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۶ با سوپراستار آمریکایی تیلورسوییفت بود. هریس از سال ۲۰۱۴ با آریکا ولف مدل آمریکایی با یکدیگر رابطه برقرار کرده اند اما رابطه آنها مستمر نبوده است. این دو نفر اولین بار در سر صحنه موزیک ویدیو او برای ترانه Blame در آگوست ۲۰۱۴ ملاقات کردند و از اکتبر همان سال شروع به معاشرت کردند. هریس در سال ۲۰۰۸ نوشیدن الکل را متوقف کرد و اظهار داشت: “من الکلی نبودم یا چیزی شبیه به آن،” او گفت “اما این به وضوح بر آنچه من انجام می دهم تأثیر می گذارد.”

کلوین یکی از پردرآمدترین سلبریتی های جهان به حساب می آید و بارها در سالیان مختلف در لیست پردرآمد ترین اشخاص سال مجله فوربز قرار گرفته است. گفته شده او سالانه به طور میانگین چیزی بیش از ۴۵ میلیون دلار درآمد جاصل از فعالیت موسیقی اش دارد. ثروت او تاکنون بیش از ۳۰۰ میلیون دلار تخمین زده شده است.

 


دانلود کنسرت از کلوین هریس