در این مقاله به معرفی گروه میگوس و اعضایش آفست، کوایوو و تیک آف و کارهای هنری شان خواهیم پرداخت.

نام اعضا کوایوو
آفست
تیک آف
سبک موسیقی رپ، هیپ هاپ، ترپ
فروش آثار ۶۰ میلیون نسخه آلبوم و تک آهنگ در جهان
عملکرد جدول ۲ آلبوم شماره یک در بیلبورد ۲۰۰
۱ تک آهنگ شماره یک و درمجموع ۶ تک آهنگ در جایگاه ۲۰ تای اول بیلبورد هات ۱۰۰
جوایز مهم ۳ جایزه بی ای تی
نامزد ۲ جایزه گرمی

«میگوس» نام یک گروه هیپ هاپ آمریکایی میباشد که در سال ۲۰۰۸ توسط ۳ پسرعمو تشکیل شد. آنها توسط مادر کوایوو بزرگ شدند و مثل یک برادر باهمدیگر میباشند. آنها از کودکی به لیل وین، گوچی مین، گروه اوت کست و گروه هات بویز گوش میدادند و به موسیقی هیپ هاپ علاقه مند شدند.

آنها از سال ۲۰۱۱ فعالیتشان را با انتشار آلبوم های میکس تیپ پیش گرفتند و سپس اولین آلبوم استودیویی آنها به نام Yung Rich Nation در سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه شد که به رتبه ۱۷ بیلبورد ۲۰۰ ایالات متحده دست یافت. این گروه شهرت و موفقیتش را با انتشار دومین آلبوم استودیویی شان به نام Culture در سال ۲۰۱۷ به دست آوردند که به رتبه نخست بیلبورد ۲۰۰ رسید و تک آهنگ Bad and Boujee از این آلبوم صدرنشین بیلبورد هات ۱۰۰ شد و تاکنون بیش از ۶ میلیون نسخه در ایالات متحده فروش داشته است. این آلبوم برایشان ۲ نامزدی جایزه گرمی به همراه داشت.

این گروه در این سال در ترانه های Slide از کلوین هریس و I Get The Bag از گوچی مین همکاری کردند که با فروش بالایی همراه بودند. موفقیت های این گروه با انتشار سومین آلبوم استودیویی شان به نام Culture II در سال ۲۰۱۸ رو به اوج نهاد. این آلبوم نیز به رتبه نخست بیلبورد ۲۰۰ دست یافت و فروش ۳ میلیون نسخه در ایالات متحده ثبت کرد و ۳ تک آهنگ Motorsport با همکاری کاردی بی و نیکی میناژ، Stir Fly و Walk It Talk It با همکاری دریک در جایگاه ۱۰ تای اول بیلبورد هات ۱۰۰ قرار گرفتند.

“تصویری از گروه میگوس بر روی فرش قرمز مراسم مت گالا”

چهارمین آلبوم استودیویی این گروه به نام Culture III در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

معرفی اعضای گروه:

کوایوو:

نام کوِیویوس کیتت مارشال
سن ۳۰ سال
حرفه رپر، خواننده، ترانه سرا و تهیه کننده موسیقی
فروش آثار ۶۰ میلیون نسخه آلبوم و تک آهنگ در جهان (فعالیت انفرادی)
عمکلرد جدول ۲ آلبوم در جایگاه ۱۰ تای اول بیلبورد ۲۰۰
۱ تک آهنگ شماره یک و درمجموع ۶ تک آهنگ در جایگاه ۱۰ تای اول بیلبورد هات ۱۰۰
جوایز مهم ۱ جایزه موسیقی آمریکا، ۱ جایزه ام تی وی، ۱ جایزه منتخب نوجوانان
دارایی ۳۰ میلیون دلار

خلاصه ای از زندگی شخصی و حرفه ای:

کوِیویوس کیتت مارشال، معروف با نام هنری کوایوو، متولد ۲ آپریل ۱۹۹۱، رپر، خواننده، ترانه سرا و تهیه کننده موسیقی آمریکایی میباشد. او فعالیتش را در سال ۲۰۰۸ با حضور در گروه میگوس آغاز کرد.

تصویری از کوایوو و دوست دخترش ساویتی بر روی فرش قرمز مراسم جوایز موسیقی آمریکا”

جدای از فعالیت در گروه، او به دلیل همکاری هایش در ترانه های هنرمندان مختلف نیز به شهرت دست یافته است. همکاری او در ترانه Congratulations از پست مالن در سال ۲۰۱۷ به رتبه ۸ بیلبورد هات ۱۰۰ رسید و گواهی فروش الماس را در ایالات متحده دریافت کرد. حضور او در ترانه I’m The One از دی جی خالد، اولین تک آهنگ شماره یک انفرادی او را رقم زد و با فروش بالایی همراه بود. همکاری های دیگر او در ترانه های Portland از دریک، Strip That Down از لیام پین و No Brainer از دی جی خالد نیز موفق به کسب جایگاه ۱۰ تای اول بیلبورد هات ۱۰۰ شده اند.

او در سال ۲۰۱۸ اولین آلبوم انفرادی خودش را به نام Quavo Huncho منتشر کرد که به رتبه ۲ بیلبورد ۲۰۰ ایالات متحده دست یافت. او در سال ۲۰۱۷ نیز آلبوم مشترکی با ترویس اسکات به نام Huncho Jack, Jack Huncho منتشر کرد که به رتبه ۳ بیلبورد ۲۰۰ دست یافت.

دانلود پلی لیست اسپاتیفای This Is Quavo شامل بهترین ترانه های او: دانلود از اینجا

 

آفست:

نام کیاری کندرل سیفس
سن ۲۹ سال
حرفه رپر، خواننده و ترانه سرا
فروش آثار ۵۰ میلیون نسخه آلبوم و تک آهنگ در جهان
عملکرد جدول ۲ آلبوم در جایگاه ۱۰ تای اول بیلبورد ۲۰۰
۳ تک آهنگ در جایگاه ۲۰ تای اول بیلبورد هات ۱۰۰
جوایز مهم نامزد ۱ جایزه گرمی

خلاصه ای از زندگی شخصی و حرفه ای:

کیاری کندرل سیفس، معروف با نام هنری آفست، متولد ۱۴ دسامبر ۱۹۹۱، رپر، خواننده و ترانه سرای آمریکایی میباشد. او فعالیتش را در سال ۲۰۰۸ با حضور در گروه میگوس آغاز کرد.

“تصویری از آفست و همسرش کاردی بی بر روی فرش قرمز مراسم جوایز گرمی”

در سال ۲۰۱۷ آفست آلبوم مشترکی با مترو بومین و توئنی وان سوج به نام Without Warning منتشر کرد که به جایگاه ۴ بیلبورد ۲۰۰ ایالات متحده رسید. تک آهنگ Ric Flair Drip از این آلبوم به رتبه ۱۳ بیلبورد هات ۱۰۰ دست یافت و فروش ۸ میلیون نسخه را در ایالات متحده ثبت کرده است. همکاری آفست در ترانه های Taste از تایگا و Zeze از کوداک بلک در سال ۲۰۱۸ موفق به کسب جایگاه ۱۰ تای اول جدول بیلبورد هات ۱۰۰ ایالات متحده شدند.

اولین آلبوم استودیویی انفرادی آفست به نام Father of 4 در سال ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد که به رتبه ۴ بیلبورد ۲۰۰ دست یافت و تک آهنگ Clout از این آلبوم با همکاری کاردی بی، نامزد دریافت ۱ جایزه گرمی نیز شد.

دانلود پلی لیست اسپاتیفای This Is Offset شامل بهترین ترانه های او: دانلود از اینجا

 

تیک آف:

کریشنیک کاری بال، معروف با نام هنری تیک آف، متولد ۱۸ ژوئن ۱۹۹۴، رپر، خواننده و ترانه سرای آمریکایی میباشد. او فعالیتش را در سال ۲۰۰۸ با حضور در گروه میگوس آغاز کرد.

“تصویری از تیک آف بر روی فرش قرمز مراسم ام تی وی”

جدای از فعالیت در گروه، او اولین آلبوم انفرادی اش را به نام The Last Rocket در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه کرد که به رتبه ۴ بیلبورد ۲۰۰ ایالات متحده دست یافت. او همانند سایر اعضای این گروه، فعالیت انفرادی زیادی نداشته است.

دانلود آلبوم های گروه میگوس:

نام آلبوم سال انتشار رتبه بیلبورد آمریکا فروش دانلود آلبوم
“Yung Rich Nation” 2015 #17 دانلود
“Culture” 2017 #1 آمریکا: ~2,000,000 دانلود
“Culture II” 2018 #1 آمریکا: ~3,000,000 دانلود
“Culture III” 2021 “در دست انتشار میباشد” “در دست انتشار میباشد”