در این مقاله به معرفی دیلن اوبراین و کارهای هنری او خواهیم پرداخت.

نام دیلن اوبراین
سن ۲۹ سال
حرفه بازیگر
فروش آثار ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار باکس آفیس سینما
جوایز مهم ۳ جایزه ام تی وی، ۷ جایزه منتخب نوجوانان
دارایی ۷ میلیون دلار

خلاصه ای از زندگی شخصی و حرفه ای:

دیلن اوبراین متولد 26 آگوست 1991 بازیگر آمریکایی میباشد. او از سال ۲۰۱۱ تاکنون مشغول فعالیت هنریست و به دلیل بازی در نقش «توماس» در سه گانه داستان علمی تخیلی Maze Runner و بازی در نقش «استایلز استیلینسکی» در مجموعه تلویزیونی Teen Wolf شناخته شده است. از دیگر کارهای اوبراین می توان به بازی در نقش های اصلی در فیلم هایی مانند The First Time و American Assassin و نقش های مکمل در The Internship و Deepwater Horizon اشاره کرد. آثار سینمایی او تاکنون بیش از ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در گیشه های سینماهای جهان فروش داشته اند.

“تصویری از دیلن در فیلم Maze Runner”

اوبراین در شهر نیویورک متولد شد، پسر لیزا، بازیگر سابق که همچنین مدرسه بازیگری را اداره می کرد و پاتریک اوبراین، اپراتور فیلمبرداری است. او تا سن دوازده سالگی در شهر اسپرینگ فیلد، نیوجرسی بزرگ شد تا زمانی که او و خانواده اش به ساحل هرموسا، کالیفرنیا نقل مکان کردند.

وی پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان میرا کوستا در سال 2009 و در 14 سالگی، اوبراین شروع به انتشار ویدیو های مختلف در کانال یوتیوب خود کرد. با تولید فیلم ها، یک تهیه کننده و کارگردان محلی در حالی که در سال آخر دبیرستان بود، در مورد کار برای یک مجموعه وب با او همکاری کرد. اوبراین هنگام کار روی مجموعه ها و برنامه های وب، با بازیگری آشنا شد که او را با یک مدیر برنامه آشنا شد. او قصد داشت به عنوان رشته پخش رادیو ورزش در دانشگاه سیراکوز حضور یابد، اما تصمیم گرفت به جای آن حرفه بازیگری را دنبال کند.

“تصویری از دیلن در سریال Teen Wolf”

دیلن تاکنون برنده جوایز متعددی از جمله ۷ جایزه منتخب نوجوانان و ۳ جایزه ام تی وی شده است.