در این مقاله به معرفی هری استایلز و کارهای هنری او خواهیم پرداخت.

نام هری ادوارد استایلز
سن ۲۶ سال
حرفه خواننده، ترانه سرا، نوازنده موسیقی، بازیگر، مدل
سبک موسیقی پاپ، پاپ راک، سافت راک، بریت پاپ
فروش آثار ۳۰ میلیون نسخه آلبوم و تک آهنگ در جهان
عملکرد جدول ۲ آلبوم شماره یک در بیلبورد ۲۰۰
۱ تک آهنگ شماره یک و درمجموع ۴ تک آهنگ درجایگاه ۲۰ تای اول بیلبورد هات ۱۰۰
جوایز مهم ۱ جایزه گرمی، ۱ جایزه موسیقی آمریکا، ۱ جایزه بیلبورد، ۱ جایزه موسیقی بریتانیا، ۲ جایزه ام تی وی، ۲ جایزه منتخب مردم، ۹ جایزه منتخب نوجوانان
دارایی ۸۰ میلیون دلار
روابط ۲۰۱۱-۱۲: کارولینک فلک
۲۰۱۲: تیلورسوییفت
۲۰۱۷-۱۸: کامیلی رویی

خلاصه ای از زندگی شخصی و حرفه ای:

هری ادوارد استایلز خواننده، ترانه‌سرا، نوازنده موسیقی و بازیگر بریتانیایی است. او متولد ۱ فوریه ۱۹۹۴ است و  فعالیت وی در عرصه موسیقی از سال ۲۰۱۰ با شرکت در برنامه تلویزیونی بریتانیایی استعدادیابی اکس فاکتور آغاز شد. او در این مسابقه به عنوان یک خواننده انفرادی موفق نبود و در مراحل اولیه حذف شد. با این وجود، استایلز دوباره برای تشکیل گروه وان دیرکشن به همراه چهار شرکت کننده دیگر به این برنامه بازگردانده شد. بعد از تعلیق گروه وان دیرکشن در سال ۲۰۱۶، استایلز به عنوان هنرمند مستقل با کمپانی کلمبیا رکوردز قرارداد همکاری امضا کرد.

در سال ۲۰۱۷ استایلز اولین تک‌آهنگ انفرادی خود را با نام Sign of The Time منتشر کرد که این آهنگ به رتبه یک جدول تک‌آهنگ‌های بریتانیا و رتبه چهارم جدول بیلبورد هات ۱۰۰ ایالات متحده رسید. مجله رولینگ استون این آهنگ را “آهنگ سال” نامید. هری استایلز فعالیت در عرصه بازیگری را با فیلم «دانکرک» (۲۰۱۷) آغاز کرد.

“تصویری از هری در فیلم دانکرک”

اولین آلبوم انفرادی او با نام Harry Styles در ۱۲ می ۲۰۱۷ منتشر شد که ۱۴ کشور در رتبه اول قرار گرفت. هری دومین انفرادی آلبوم خود را با نام Fine Line در ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ منتشر کرد که یک موقیت بزرگ برای او بود. تک آهنگ Watermelon Sugar از این آلبوم موفق به کسب رتبه اول جدول بیلبورد هات ۱۰۰ ایالات متحده شد و هری به زین پیوست و تنها اعضای گروه واندیرکشن شدند که با فعالیت انفرادی شان یک تک آهنگ شماره یک در ایالات متحده ثبت کرده اند. هری تاکنون بیش از ۳۰ میلیون نسخه آلبوم و تک آهنگ به عنوان هنرمند انفرادی در جهان فروش داشته است.

در سال ۲۰۲۱ هری با ترانه Watermelon Sugar موفق به برنده شدن اولین جایزه گرمی اش شد.

استایلز در ردیچ، ووسترشر به دنیا آمد و در هولمز چپل، چشر، انگلستان بزرگ شد. او در مدرسه “Holmes Chapel Comprehensive” تحصیل کرد. مادر وی انی کاکس و پدرش دزموند استایلز نام دارد. بسیاری از اجدادش کارگران مزرعه در نورفولک بودند. او یک خواهر بزرگتر از خود به نام جما دارد. والدین او هنگامی که او هفت سال داشت از یکدیگر جدا شدند. سپس مادر استایلز با رابین توییست ازدواج کرد. هری استایلز رابطه‌ی بسیار خوبی با رابین داشت. رابین در سال ۲۰۱۷ بعد از سالها مبارزه با سرطان درگذشت. هری در سن شانزده سالگی به‌صورت پاره‌وقت در یک نانوایی کار می‌کرد. او از زمانی که کودک بود علاقه زیادی به خوانندگی داشت. از آرتیست‌های مورد علاقه او الویس پرسلی و گروه‌های راک بیتلز و بان جاوی را می‌توان نام برد. او همچنین هنرمندان بزرگی مانند پینک فلوید، فردی مرکوری، شنایا تواین، رولینگ استونز و پل مکارتنی را به عنوان الگوها و تاثیرگذاران بر موسیقی خودش معرفی کرده است. استایلز قبل از عضویت در گروه وان دیرکشن خواننده‌ی اصلی گروهی به نام وایت‌اسکیمو بود و با این گروه برنده‌ی جایزه‌ی مسابقه‌ای محلی نیز شد

“شات هری استایلز برای مجله ووگ ایالات متحده”

هری استایلز در سال ۲۰۱۳ مجموعه‌ای از بعضی از لباس‌های خود را به حراج اینترنتی گذاشت و تمام مبلغ حاصل از آن را وقف خیره کرد. هری استایلز در می ۲۰۱۶ موهای خود را کوتاه و به خیریه‌ای که از کودکان سرطانی حمایت می‌کرد اهدا کرد تا برای کودکان سرطانی کلاه گیس ساخته شود. هری استایلز سه فرزند خوانده دارد و به طور کلی در بسیاری از امور خیرانه شرکت داشته است.

 


دانلود کنسرت از هری استایلز

دانلود آلبوم های هری استایلز:

نام آلبوم سال انتشار رتبه بیلبورد آمریکا فروش دانلود آلبوم
“Harry Styles” 2017 #1 آمریکا: ~2,000,000 دانلود
“Fine Line” 2019 #1 آمریکا: ~1.5,000,000 دانلود