در این مقاله به معرفی کوداک بلک و کارهای هنری او خواهیم پرداخت.

نام بیل کاهان کاپری
سن ۲۴ سال
حرفه رپر، خواننده و ترانه سرا
سبک موسیقی رپ، هیپ هاپ
فروش آثار ۴۰ میلیون نسخه آلبوم و تک آهنگ در آمریکا
عملکرد جدول ۱ آلبوم شماره یک و درمجموع ۳ آلبوم در جایکاه ۱۰ تای اول بیلبورد ۲۰۰
۳ تک آهنگ در جایگاه ۲۰ تای اول بیلبورد هات ۱۰۰
جوایز مهم نامزد ۱ جایزه گرمی
دارایی ۱ میلیون دلار

خلاصه ای از زندگی شخصی و حرفه ای:

بیل کاهان کاپری که بیشتر به نام هنری کوداک بلک شناخته می󠄀شود، رپر، خواننده و ترانه‫ سرای آمریکایی میباشد. او متولد ۱۱ ژوئن ١۹۹٧ است و فعالیت خود را در سال ۲۰۰۹ و سن ۱٢ سالگی و با انتشار چند میکس‫ تیپ آغاز کرد و در سال ٢۰۱۶ با آهنگ No Flockin به شهرت رسید؛ سال بعد، او اولین آلبوم خود را به نام Painting Pictures منتشر کرد؛ این آلبوم به رتبۀ ٣ جدول Billboard 200 آمریکا رسید و تک‫آهنگ Tunnel Vision از این آلبوم وارد جایگاه ۱۰ تای اول جدول بیلبورد هات ۱۰۰ شد. دومین آلبوم او به نام Dying to Live در سال ٢۰۱۸ منتشر شد که به صدر جدول بیلبورد ۲۰۰ رسید و تک‫آهنگ ZEZE از این آلبوم به رتبۀ دوم جدول بیلبورد هات ۱۰۰ دست یافت.

“تصویری از کوداک بلک در موزیک‌ویدیوی ZEZE”

در سال ٢۰۱۴، کوداک بلک اظهار داشت که در حال کار برای گرفتن دیپلم دبیرستان در دبیرستان Blanche Ely در ساحل پومپانو است. در ژوئن ٢۰۱۸، کوداک بلک مدرک GED خود را هنگام زندان کسب کرد.

در حین حبس خود، کوداک بلک پس از آنکه کشیشی که اداره زندان را بر عهده داشت، کتاب مقدس را نزد وی مطالعه کرد، شروع به شناسایی خود به عنوان یک اسرائیلی بنی عبری کرد. وی بعداً درخواست تغییر نام خود را به بیل کاهان بلانکو را داد، کاهان ظاهراً یک املای کوهن بود، اصطلاحی که در یهودیت به کاهنی گفته می شود که از هارون نبی، برادر موسی، منتقل می‫شوند. در ٢ مه ٢۰۱۸، او به طور قانونی نام خود را از “Dieuson Octave” به “Bill K. Kapri” تغییر داد.

“تصویری از کوداک بلک در فرش قرمز مراسم ام تی وی”