آخرین مطالب

درباره ما | ارتباط با ما

«اینساید هالیوود» تیمی است که از سال ۲۰۱۹ در تلگرام فعالیتش را آغاز کرد. اما تجربه این تیم از سال ۲۰۱۵ و با تاسیس کانال «دیلی میوزیک نیوز» همراه است که بعد به اینسایدهالیوود تغییر کرد و فعالیت جدید را آغاز کرد. اعضای این تیم قصد دارند با تجربه و اطلاعات خودشان درباره هالیوود، کمی تخصصی تر «موسیقی هالیوود» را ارائه دهند تا اطلاعات درست و ارزشمند در اختیار همه قرار بگیرد.

در این سایت زندگینامه هایی از بیش از ۷۰۰ سلبریتی (شامل خواننده، بازیگر و مدل، که هر روز به تعداد آن بیشتر نیز خواهد شد) قرار گرفته است که تیم ترجمه و ادمین های متعددی برای آن زحمت کشیده اند و هدف آن بوده است که یک منبع درست و قابل اطمینان در اختیار همه قرار داده شود. در قسمت مقالات، مطالب ارزشمندی به اشتراک گذاشته خواهد شد که بسیار جالب خواهند بود و اطلاعات عمومی شما را درباره موسیقی هالیوود افزایش خواهند داد.

همچنین، قسمتی را در این سایت تهیه کرده ایم که بیش از ۳۰۰ کنسرت از ۱۰۰ خواننده مختلف در آن قرارداده شده است که میتوانید با تهیه اشتراک های ماهانه و یا سه ماهه، آنها را با لینک مستقیم دانلود کنید. توجه داشته باشید که شما ویدیوئی را خریداری نمیکنید، بلکه این هزینه صرفا جهت نگهداری این ویدیو ها بر روی سرور به طور دائم و مستقیم، میباشد.

جهت ارتباط با ما: شما میتوانید درصورت داشتن هرگونه انتقاد، نظر، پیشنهاد، شکایت و یا حتی درخواست قراردادن دیسکوگرافی، زندگینامه و یا کنسرت از هنرمند خاصی، از راه های زیر به ما پیام دهید:

Email: [email protected]

Telegram: t.me/InsideAdmin

Phone: +98 939 483 5601

Telegram Channel: InsideHollywood

در این وبسایت سعی شده است در قسمت زندگینامه ها مطالب مفید و به روزی قرارداده شود. اگر زندگینامه ای به طور خلاصه نوشته شده است و شما قصد دارید آن را کامل کنید و به اشتراک بگذارید، به ایمیل ما پیام دهید.

در ضمن، آهنگ ها و موزیک ویدیو های جدید تنها در کانال تلگرام قرار خواهند گرفت و در این سایت شما دسترسی به آلبوم های جدید، دیسکوگرافی (فول آلبوم) هنرمندان، دانلود کنسرت، اجرا و مراسم، زندگینامه، مقالات و اخبار خواهید داشت.

Don`t copy text!